II. AKTUALNY SPIS CZŁONKÓW OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO

 1.    Stefan Arczyński ( 119)....................... tel. 71 348 36 76

 2.    Patrycja Basińska ( 1110)………...….. tel. 507227353, mail@patrycjabasinska.com

 3.    Jan Bortkiewicz (538).......................... 

 4.    Jacek Braun (895)................................ 

 5.    Czesław Chwiszczuk (591)...................tel. 717846073 , 601 703 654, chwiszczuk@o2.pl

 6.    Zdzisław Dados (541)............................tel. 698297882,

 7.    Andrzej Dudek-Dürer (1033)………... ..tel. 71 3613195, 8884739856, andudur@wp.pl

 8.    Alek Figura (629).................................. tel.608311250,  alekfigura@gmail.com

 9.    Tomasz Fronckiewicz (1104)…………. tel. 731745111, t.fronckiewicz@gmail.com

10.   Ewa Gnus ( 1193)....................................tel. 600894 655 ewignus1@wp.pl

11.   Barbara Górniak  (1028)...................... tel.692491494 , gorniakbarbara@wp.pl

12.   Zenon Harasym  (518)...........................tel. 71 7949383, hazetur@wp.pl

13.   Kazimierz Helebrandt (386).................. tel. 609 295 031, kazhel@interia.pl

14.   Daria Ilow  (1038) ..................................tel. 504498020, daria.ilow@gmail.com

15.   Katarzyna Karczmarz (1026) ................tel.

16.   Tomasz Kizny (677).............................. tel. 7888721, kizny@wp.pl

17.    Piotr Komorowski (837)…..................  tel. 600071626, pikomo@piotrkomorowski.com

18.    Ryszard Kopczyński (755)...................tel. 0 049 202 648 14 01, info@paularyszard.com, info@kopczynski.de

19.   Grzegorz Kosmala (1211)...................tel. 604 619 972 , grzes@studio6x6.pl

20.   Piotr Kucia  (1057)...............................tel. 604 619 972 , piotrkucia@asp.waw.pl

21.    Krzysztof Kowalski (971)....................  tel. 

22.    Stanisław Kulawiak (550)……. ……..   tel/fax: 62 7301420 , 605622991, esku@kulawiak.pl

23.    Aleksandra Kwiatkowska.(878). …….  tel. 

24.    Natalia Lach-Lachowicz (313)............. tel. 71 355 04 77, nataliall@op.pl

25.    Jacek Lalak (891).................................  tel. 71 3511493, 603964321, lalakjacek@gmail.com

26.    Magdalena Lasota (1125) …….……… tel. 71 3231421, 503393313, magdalena.r.lasota@gmail.com

27.    Adam Lesisz (582)................................tel. 71 348 47 22,  794 004 101, adamlesisz@gmail.com

28.    Ewa Martyniszyn (922).........................tel.697 715 633 ,   ewa.martyniszyn@gmail.com

29.    Marek Maruszak (673)........................   tel. 77 453 77 96 , 691 599 484, marekmaruszak@wp.pl

30.    Rafał Michalak   (1195).................... .tel. 601509500 , studio@rafalmichalak.com

31.    Piotr Nowak (974)................................ tel. 602 503 626, piotr.nowak@pwr.edu.pl

32.    Jakub Ochnio (1055)......................   tel. 608684350, ochnio.jakub@gmail.com

33.    Mariusz Olszewski (637)................... tel./fax 71 342 83 15, info@velum-cable.com ,

34.    Mateusz Palka (1178)......................... tel.793 510 535, mateuszpalka@gmail.com

35.    Michał Pietrzak (1164) ....................... tel.600 336 084, michpietrzak@wp.pl

36.    Przemysław Piwowar (1187).................tel.602 632 286, 71 7914555 , arch.graph@interia.pl

37.    Wojciech Potocki  (1216).....................tel. 603 137 321, neprosti@wp.pl

38.   Mariusz Raźniewski (1218)..................tel.601 993 968 , mariusz692@op.pl

39.   Wacław Ropiecki (474).......................    tel. 

40.   Andrzej Rutyna (620).........................     tel. 71 721 10 04, 601 892 607, andrzej.rutyna@op.pl

41.   Jacek Samotus  (464).........................    tel.

42.   Krzysztof Saj  (1090)...........................    tel. 

43.    Dorota Sitnik  (1027)...........................   tel. 507 282 319, dorotasitnik@gmail.com  

44.    Paweł Sokołowski (1100) ….... ……..   tel. 667122437, huronn@wp.pl

45.    Maciej Stawiński (643).......................   tel. 71 795 45 55 , 607303 177, info@stawinski.art.pl

46.    Grzegorz Sawa-Borysławski  (1137).... info@boryslawski.net

47.    Joanna Stoga  (1136)…………  ……..   tel.601433363; 100ga@wp.pl

48.   Katarzyna Stwora (pseud.Laskus)(1185) ..tel.792 426 746, katarzynalaskus@gmail.com

49.    Alina Ścibor (1126)…….……...........      tel. 602373194, archicolor@poczta.onet.pl

50.   Andrzej Ślusarczyk (777)....................   tel. 

51.   Rafał Warzecha (1111)………...........      tel. 

52.   Ryszard Wełnowski (721)....................     creative_rw@yahoo.com

53.    Aneta Więcek - Zabłotna (1194)....... tel..606967404 , wiecekzablotna@onet.pl

54.   Jerzy Wojtowicz (1217).....................  .tel. 603 267 715 , p1440@interia.pl

55.   Iwona Wojtycza (970)........................   tel. 77 4114334, 602 631 930, i.wojtycza@gmail.com

56.   Waldemar Zieliński (797)...................     tel. 607 928 651, zielwal@o2.pl

swiss replica watches

                                                              Oddział Karkonoski z siedzibą w Jeleniej Górze

 1.    Waldemar Grzelak (1076 )..................   tel. 75 7551580 ,  601543635, wenafotoart@gmail.com

  2.   Janina Hobgarska (796)....................... tel. 75 7541263 ,75 7526669, ninah@poczta.fm

  3.    Wojciech Miatkowski (1208)..............tel. 665 413 692 , wojciech.miatkowski@gmail.com

  4.   Tomasz Mielech (953).......................... tel. 75 7541066, tomasz.mielech@poczta.fm

  5.    Janusz Moniatowicz (658).................. tel. 75 764 88 49, 888550505, f64@wp.pl

  6..    Krzysztof Kuczyński (1041)............... tel. 691 300 164, 1@krzysztofkuczynski.com, fabryka_fotografii@gazeta.pl

  7.    Krzysztof Niewiadomski (1222)...........tel.603 584 657 , k.niewiadomski@op.pl

  8.    Marek Liksztet (850)........................... tel. 75 643 196, liksztet@poczta.onet.pl

  9.   Tomasz Olszewski (261).....................  

                                

                                                                Oddział Opolski z siedzibą w Opolu

  1.      Sławoj Dubiel  (789)...........................tel. 77 457 79 85, 601436797, slawojdubiel@wp.pl

  2.      Michał Grocholski (1082).......... ……tel. 

  3.      Roman Hlawacz  (609)...................... tel. 500096666, roman@hlawacz.pl

  4.      Jarosław Majcher (954)....................  tel. 77 4532545, 602607776, majcher.fotografia61@gmail.com

  5.      Sławomir Mielnik (1083)..................   tel. 

  6.      Marek Szyryk    (790)........................ tel. 602517931, szyryk@gmail.com

                                                                    Oddział Górnośląski

  1.   Paweł Janczaruk (867)……………….. tel. 601584764 , 601584764@interia.pl

   2.   Tomasz Jodłowski (1101)....................tel. 

   3.    Józef Ligęza (452).............................. tel.

   4.  Stanisław Michalski (827).................... tel.

   5.   Krzysztof Miller (1042) ....................  tel.

   6.   Janusz Musiał (905)…………………..  tel. 603331994 , januszmusial@wp.pl

   7.   Maciej Stobierski (825).....................tel.601 077 649 ,mastob@op.pl

   8.  Marek  Wesołowski (1054)...................tel.

 

   Członek Honorowy ZPAF

1.      Andrzej Pytliński ..............................tel.885 828 532

2.     Andrzej Saj........................................ tel. 

3.     Adam Sobota...................................... tel. 

4.      Adam Andrzej Zaleski ........................ tel. 71 3478874 , 691310528, adam.barbara.zaleski@gmail.com 


© 2013 ZPAF Okręg Dolnośląski, projekt: SKUMAK DESIGNERS