II. AKTUALNY SPIS CZŁONKÓW OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO

 1.    Stefan Arczyński ( 119)........................ tel. 71 348 36 76

 2.    Patrycja Basińska ( 1110)………...….. tel. 507227353, mail@patrycjabasinska.com

 3.    Jan Bortkiewicz (538)........................ tel. 71 3731452, 601513300, praca 71 344 78 40 , jot.bort@gmail.com

 4.    Jacek Braun (895).............................. tel. 71 375 50 81, 603779470, jacekbraun@poczta.onet.pl

 5.    Czesław Chwiszczuk (591)................... tel. 717846073 , 601 703 654, chwiszczuk@o2.pl

 6.    Zdzisław Dados (541)............................ tel. 698297882,

 7.    Andrzej Dudek-Dürer (1033)………... tel. 71 3613195, 8884739856, andudur@wp.pl

 8.    Alek Figura (629).................................. tel.608311250,  alekfigura@gmail.com

 9.    Tomasz Fronckiewicz (1104)…………. tel. 731745111, t.fronckiewicz@gmail.com

10.   Ewa Gnus ( 1193).................................... tel. 600894 655 ewignus1@wp.pl

11.   Barbara Górniak  (1028)........................  tel.692491494 , gorniakbarbara@wp.pl

12.   Zenon Harasym  (518)........................... tel. 71 7949383, hazetur@wp.pl

13.   Kazimierz Helebrandt (386).................. tel. 609 295 031, kazhel@interia.pl

14.   Daria Ilow  (1038) .................................. tel. 504498020, daria.ilow@gmail.com

15.   Katarzyna Karczmarz (1026) ................ tel. 606 737 115, katarzyna.karczmarz@gmail.com

16.   Tomasz Kizny (677)............................... tel. 7888721, kizny@wp.pl

17.    Piotr Komorowski (837)…..................  tel. 600071626, pikomo@piotrkomorowski.com

18.    Bogdan Konopka (794)......................... tel/fax 33 (01) 45 67 1944, bogdankonopka5@gmail.com

19.    Ryszard Kopczyński (755)...................  tel. 0 049 202 648 14 01, info@paularyszard.com, info@kopczynski.de

20.    Krzysztof Kowalski (971)....................  tel. 502 082 532, kriskonto@tlen.pl

21.    Stanisław Kulawiak (550)……. …….. tel/fax: 62 7301420 , 605622991, esku@kulawiak.pl

22.    Aleksandra Kwiatkowska.(878). ……. tel. 71 347 74 26, 602 394 237, shemaya@gmail.com

23.    Natalia Lach-Lachowicz (313)............. tel. 71 355 04 77, nataliall@op.pl

24.    Jacek Lalak (891).................................  tel. 71 3511493, 603964321, lalakjacek@gmail.com

25.    Magdalena Lasota (1125) …….……… tel. 71 3231421, 503393313, magdalena.r.lasota@gmail.com

26.    Adam Lesisz (582)................................  tel. 71 348 47 22,  794 004 101, adamlesisz@gmail.com

27.    Ewa Martyniszyn (922).........................tel.697 715 633 ,   ewa.martyniszyn@gmail.com

28.    Marek Maruszak (673)........................  tel. 77 453 77 96 , 691 599 484, marekmaruszak@wp.pl

29.    Rafał Michalak   (1195).................tel. 601509500 , studio@rafalmichalak.com

30.    Piotr Nowak (974)...............................  tel. 602 503 626, piotr.nowak@pwr.edu.pl

31.    Jakub Ochnio (1055)........................ tel. 608684350, ochnio.jakub@gmail.com

32.    Mariusz Olszewski (637)...................... tel./fax 71 342 83 15, info@velum-cable.com ,

33.    Mateusz Palka (1178)............................ tel.793 510 535, mateuszpalka@gmail.com

34.    Michał Pietrzak (1164) ........................ tel.600 336 084, michpietrzak@wp.pl

35.    Przemysław Piwowar (1187)...............tel.602 632 286, 71 7914555 , arch.graph@interia.pl

36.    Wacław Ropiecki (474).......................  tel. 71 332 36 58, zmien_swiat@op.pl

37.    Andrzej Rutyna (620).........................  tel. 71 721 10 04, 601 892 607, andrzej.rutyna@op.pl

38.   Jacek Samotus  (464).........................  tel.733 309 998 , jaceksamotus@wp.pl

39.   Krzysztof Saj  (1090)...........................  tel. 516179051, sajkrzysztof@gmail.com

40.    Dorota Sitnik  (1027)...........................  tel. 507 282 319, dorotasitnik@gmail.com  

41.    Paweł Sokołowski (1100) ….... ……..  tel. 667122437, huronn@wp.pl

42.    Maciej Stawiński (643).......................  tel. 71 795 45 55 , 607303 177, info@stawinski.art.pl

43.    Grzegorz Sawa-Borysławski  (1137).... info@boryslawski.net

44.    Joanna Stoga  (1136)…………  …….. tel.601433363; 100ga@wp.pl

45.   Katarzyna Stwora (pseud.Laskus)(1185) ..tel.792 426 746, katarzynalaskus@gmail.com

46.    Alina Ścibor (1126)…….……...........  tel. 602373194, archicolor@poczta.onet.pl

47.   Andrzej Ślusarczyk (777).................... tel. 660 699 345, geodezja.gsm@gmail.com.

48.   Rafał Warzecha (1111)………...........  tel. 600 506 497, rafal.warzecha@pstf.pl

49.   Ryszard Wełnowski (721)....................     creative_rw@yahoo.com

50.    Aneta Więcek - Zabłotna (1194)........tel.606967404 , wiecekzablotna@onet.pl

51.   Edmund Witecki (360)........................  tel. 71 367 81 48,  608 237 958

52.   Iwona Wojtycza (970)........................   tel. 77 4114334, 602 631 930, i.wojtycza@gmail.com

53.   Ryszard Antoni Wójcik (729)............. tel. 513 923 501 , zewojcik@cyfr-kr.edu.pl

54.   Waldemar Zieliński (797)...................   tel. 607 928 651, zielwal@o2.pl

                                                               

                                                              Oddział Karkonoski z siedzibą w Jeleniej Górze

  1 .   Ewa Andrzejewska (719)...................  tel. 606 493 620, ewawojtek2@gmail.com

  2.    Waldemar Grzelak (1076 ).................. tel. 75 7551580 ,  601543635, wenafotoart@gmail.com

  3.   Janina Hobgarska (796)....................... tel. 75 7541263 ,75 7526669, ninah@poczta.fm

  4.   Tomasz Mielech (953).......................... tel. 75 7541066, tomasz.mielech@poczta.fm

  5.    Janusz Moniatowicz (658)..................  tel. 75 764 88 49, 888550505, f64@wp.pl

  6.    Krzysztof Kuczyński (1041)...............  tel. 691 300 164, 1@krzysztofkuczynski.com, fabryka_fotografii@gazeta.pl

  7.    Marek Liksztet (850)...........................  tel. 75 643 196, liksztet@poczta.onet.pl

  8.    Tomasz Olszewski (261).....................  

  9.    Jerzy Wiklendt (505)...........................  tel. 75 75431 16, jerzy.wiklendt@interia.pl

 

                                                                

                                                                Oddział Opolski z siedzibą w Opolu

  1.      Sławoj Dubiel  (789)........................... tel. 77 457 79 85, 601436797, slawojdubiel@wp.pl

  2.      Michał Grocholski (1082).......... ……tel. 509489102, michal.grocholski@gmail.com

  3.      Roman Hlawacz  (609)......................  tel. 500096666, roman@hlawacz.pl

  4.      Jarosław Majcher (954)....................  tel. 77 4532545, 602607776, majcher.fotografia61@gmail.com

  5.      Sławomir Mielnik (1083)..................  tel. 604990032, slawek.mielnik@gmail.com

  6.      Marek Szyryk    (790)........................  tel. 602517931, szyryk@gmail.com

                                                                    Oddział Górnośląski

  1.   Paweł Janczaruk (867)……………….. tel. 601584764 , 601584764@interia.pl

   2.   Tomasz Jodłowski (1101).......................tel. 601427702 , foto@tomaszjodlowski.com

   3.    Józef Ligęza (452)................................. tel.887 329 511 , djligeza@wp.pl

   4.  Stanisław Michalski (827).................... tel.605 308 958, stach48@poczta.onet.eu

 

   5.   Krzysztof Miller (1042) ...................... tel.504 297 853 , krzysztof@motionstudio.pl

   6.   Janusz Musiał (905)………………….. tel. 603331994 , januszmusial@wp.pl

   7.   Maciej Stobierski (825)....................... tel.601 077 649 ,mastob@op.pl

   8.  Marek  Wesołowski (1054)...................tel.508 192 171, marekwesolowski23@gmail.com

 

   Członek Honorowy ZPAF

1.      Andrzej Pytliński ..............................

2.     Andrzej Saj........................................ tel. 604657458 , aasaj@interia.pl

3.     Adam Sobota...................................... tel. 512 835 437, 71 7940771, praca 71 343 88 30, sobotaadam@op.pl

4.      Adam Andrzej Zaleski ........................tel. 71 3478874 , 691310528, adam.barbara.zaleski@gmail.com 

 

cheap windows 7 key cheap windows 7 key cheap windows 7 key cheap windows 7 key cheap windows 7 key cheap windows product key cheap windows product key cheap windows product key cheap windows product key cheap windows product key windows product key sale windows product key sale windows product key sale windows product key sale windows product key sale windows7 key sale windows7 key sale windows7 key sale windows7 key sale windows7 key sale windows7 product key sale windows7 product key sale windows7 product key sale windows7 product key sale windows7 product key sale cheap windows7 product key cheap windows7 product key cheap windows7 product key cheap windows7 product key cheap windows7 product key windows7 key sale windows7 key sale windows7 key sale windows7 key sale windows7 key sale cheap windows 7 key cheap windows 7 key cheap windows 7 key cheap windows 7 key cheap windows 7 key cheap windows 7 key cheap windows 7 key cheap windows 7 key cheap windows 7 key cheap windows 7 key windows7 key sale windows7 key sale windows7 key sale windows7 key sale windows7 key sale cheap windows7 product key cheap windows7 product key cheap windows7 product key cheap windows7 product key cheap windows7 product key windows product key sale windows product key sale windows product key sale windows product key sale windows product key sale

© 2013 ZPAF Okręg Dolnośląski, projekt: SKUMAK DESIGNERS