III. CZŁONKOWIE OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO OD 1947 DO 2017

   

Andrzejewska Ewa + 2017

Arczyński Stefan (zwyczajny i honorowy)

Basińska Patrycja

Berdak Jan  + 2009

Bortkiewicz Jan

Braun Jacek

Chwiszczuk Czesław

Czobaniuk Kazimierz + 2002

Dados Zdzisław

Derczyński Henryk + 1981 ( zwyczajny i honorowy)

Diament Michał + 1977

Dudek-Dϋrer Andrzej

Dubiel Sławoj

Figura Alek

Fronckiewicz Tomasz

Gorazdowska Krystyna +1998 (zwyczajny i honorowy)

Gnus Ewa

Górniak Barbara

Grocholski Michał

Grzelak Waldemar

Harasym Zenon

Helebrandt Kazimierz

Hlawacz Roman

Hnatiuk Maciej  do 2015

Hobgarska Janina

Holuka Zdzisław + 2014

Ilow Daria

Janczaruk Paweł

Jodłowski Tomasz

Jurkiewicz Wadim +1965

Karczmarz Katarzyna

Kizny Tomasz

Komorowski Piotr

Konopka Bogdan

Kopczyński Ryszard

Korpal Jan +1977

Kotlarski Jan +2010

Kowalski Krzysztof

Krzywobłocki Aleksander +1979 (honorowy)

Kubica Wiktor

Kupiec Bronisław +1970

Kulawiak Stanisław

Kuczyński Krzysztof

Kwiatkowska Aleksandra

Lach-Lachowicz Natalia (rzeczywisty i honorowy)

Lachowicz Andrzej + 2015

Lalak Jacek

Lasota Magdalena

Lesisz Adam 

Ligęza Józef

Liksztet Marek

Londzin Emil +1980

Markocki Władysław +1993 (honorowy)

Majcher Jarosław

Martyniszyn Ewa

Maruszak Marek

Michalak Rafał

Michalik Bożena +1995 (zwyczajny i honorowy)

Michalski Stanisław

Mielech Tomasz

Mielnik Sławomir

Mierzecka Janina +1987 (zwyczajny i honorowy)

Miller Krzysztof

Moniatowicz Janusz

Musiał Janusz

Najdenow Kazimierz + 1995

Nowak Piotr

Ochnio Jakub

Olek Jerzy    (do 1998)

Olszewski Mariusz

Olszewski Tomasz

Palka Mateusz

Pietrzak Michał

Przemysław Piwowar

Prześlakowski Mieczysław +1976

Pytliński Andrzej (honorowy)

Romer Witold +1967 (zwyczajny i honorowy)

Ropiecki Wacław

Rutyna Andrzej

Saj Andrzej (honorowy)

Saj Krzysztof

Samotus Jacek

Sawa - Borysławski Grzegorz

Sawicz Kryspin +2010

Sitnik Dorota

Skoczylas Małgorzata

Sobota Adam (honorowy)

Sokołowski Paweł

Staniewski Zbigniew + 2001

Stawiński Maciej

Stobierski Maciej

Stoga Joanna

Strojny Władysław + 1992

Sudnik Leszek +1971

Szyryk Marek

Ścibor Alina

Śledziewski Piotr +1950

Ślusarczyk Andrzej

Ślusarczyk Lechosław + 1966

Stwora Katarzyna (pseudonim Laskus)

Warzecha Rafał

Wasilewicz Stanisław + 1990

Wełnowski Ryszard

Wesołowski Marek

Więcek - Zabłotna Aneta

Wiklendt Jerzy (rzeczywisty i honorowy) + 2017

Witecki Edmund

Wojtycza Fronckiewicz Iwona

Zaleski Adam Andrzej (honorowy)

Zawadzki Wojciech +2017

Zieliński Waldemar